Jestem po to, by Ci pomóc.
Byś wytrwał w swojej autentyczności
i wytrzymał presję innych na wynik.
Jestem po to byś w siebie uwierzył
Pewność siebie to broń, z którą jesteś nie do pokonania.
Jestem po to byś zarabiał więcej.
Bo zasługujesz na to. Bo Twoja wiedza jest warta więcej niż myślisz.
Jestem po to by Cię wspierać.
Byś zawsze miał kogoś do kogo możesz przyjść z problemami, które
z chęcią pomogę CI rozwiązać.

Dołącz do mojej grupy na Facebook

To grupa dla świadomych Trenerów i tych, którzy chcą dołączyć do tych z którymi naprawdę chcą pracować ludzie. To grupa dla tych, którzy chcą uwierzyć w swoją markę i konsekwentnie rozwijać się na rynku, który daje ogromne możliwości.

Dołącz do mojej grupy na Facebook

To grupa dla świadomych Trenerów i tych, którzy chcą dołączyć do tych z którymi naprawdę chcą pracować ludzie. To grupa dla tych, którzy chcą uwierzyć w swoją markę i konsekwentnie rozwijać się na rynku, który daje ogromne możliwości.

Kilka słów o mnie

Nazywam się Katarzyna Figuła i jestem Profesjonalnym Trenerem Biznesu. Absolwentką katedry zarządzania Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie, o specjalizacji Psychologia w Biznesie. Instruktorem fitness, trenerem personalnym oraz Mentorem Trenerów Personalnych. Autorką tekstów rozwojowych dla Trenerów Personalnych, publikowanych na portalu Strefa Trenera, oraz tekstów na temat sprzedaży treningów personalnych dla blogfit.pl. Rekordzistką sprzedaży treningów personalnych w sieci klubów Pure (teraźniejsze Jatomi) z 2012r. Występowałam na największych konferencjach branżowych między innymi na FIWE, PEI czy FEM.

Opracowałam schemat 11 kroków prowadzenia pierwszej konsultacji trenerskiej, która ma na celu zmaksymalizować skuteczność sprzedaży treningów personalnych.  Na co dzień prowadziłam ponad 200 Trenerów Personalnych w Polsce i w Europie, pomagając podnieść jakość swoich usług, oraz wskazując im drogę do tego, by dzięki treningom zarabiać prawdziwe pieniądze, nie tracąc radości wynikającej z tej pracy. Pomagam przede wszystkim trenerom, którzy na rynku są już od wielu lat, chcą podnieść jakość swoich usług i swoją skuteczność, a tym samym zarabiać większe pieniądze pracując mniej. Wyciągam również rękę do tych, którzy dopiero zaczynają swoją pracę w tym zawodzie, aby ułatwić im start w branży i pokazać odpowiednią drogę, dostosowaną do ich potrzeb.

Kładę ogromny nacisk na zmianę myślenia i negatywnych przekonań, które wmawiano im przez lata, a które blokują ich wyniki. Trenerów prowadzę przez okres 4 miesięcy, kiedy to budujemy na nowo pewność siebie i odpowiednie nawyki, które ułatwią im pracę. Systematycznie pozyskujemy podopiecznych i pracujemy nad budowaniem długotrwałych relacji w klientem. Dzięki tak indywidualnemu podejściu jesteśmy w stanie na bieżąco reagować na przeszkody, które napotykają na swojej drodze.

Dzięki mojemu doświadczeniu, pokazuję jakich błędów nie popełniać, by nie marnować czasu. Robię to, ponieważ przede wszystkim chce Im pokazać, że istnieje inny świat – poza wyścigiem szczurów w tej branży, że można żyć, nie stresując się o napływ nowych podopiecznych i czerpać ogromną radość z tej pracy. Sama kiedyś doświadczyłam odrzucenia wynikającego z powodu moich wyników. Dla trenerów chcę być wsparciem i pokazać im, że jest na świecie chociaż jedna osoba która jest z nich cholernie dumna.

Dziękuję, że dotarłeś do końca tego opisu, a jeśli w jakikolwiek sposób mogę Ci pomóc,  zapraszam do kontaktu.