PROWADZENIE INDYWIDUALNE

Ile trwa całe prowadzenie indywidualne?

Całościowy program Mentor PT Premium zakłada 16 spotkań trwających maksymalnie 55 minut.  Zalecane jest odbycie jednego spotkania w tygodniu. Przy częstszych, lub rzadszych spotkaniach istnieje ryzyko mniejszych efektów, spowodowanych brakiem systematyczności. Na podstawie mojego doświadczenia, i ponad trzech lat prowadzenia trenerów, został stworzony program, który ma na celu maksymalne wykorzystanie czasu przeznaczonego przez trenera na jego rozwój. Jeśli chcesz wiedzieć więcej kliknij link.

Czy mam możliwość wykupienia mniejszego pakietu spotkań?

Istnieje również możliwość wykupienia następujących pakietów godzin: 12, 8, 4, 1.

Który z pakietów jest dla mnie?

 1. 16 spotkań – dla osób, które potrzebują całościowego podejścia – tylko w tym wariancie możliwe jest uzyskanie certyfikatu.
 2. 12 spotkań – dla osób, których interesuje tylko i wyłącznie skuteczna konsultacja, bez pozyskiwania klientów i sprawdzenia swojej wiedzy.
 3. 8 i 4 spotkania – dla osób, które potrzebują indywidualnych konsultacji i pomocy w realizacji ich celów krótkoterminowych.
 4. 1 spotkanie – dla osób przychodzących z konkretnym problemem i oczekujących konkretnych rozwiązań, oraz dla tych, które chcą poznać mój feedback odnośnie przeprowadzanej dotychczas konsultacji.

Cennik podany tutaj

Jaki jest czas oczekiwania na prowadzenie indywidualne?

Sugeruje się wysłanie zapytania o możliwość podjęcia współpracy. Optymalnym rozwiązaniem jest jednak rezerwacja terminu dokonana na początku miesiąca. Maksymalny czas oczekiwania to jeden miesiąc. Wszystko zależy od Twojej organizacji. Im szybciej dokonasz rezerwacji, tym większe prawdopodobieństwo tego, że zarezerwujesz sobie stały termin.

Jak zarezerwować miejsce na liście rezerwowej?

Czasami na mojej grupie na Facebook’u informuję o liście rezerwowej, która jest tworzona w związku z bardzo dużym zainteresowaniem kursem. Dokonanie całości wpłaty za prowadzenie jest równoznaczne z natychmiastowym rozpoczęciem współpracy. W przypadku płatności ratalnej, o kolejności decyduje wasz refleks i wpłata w wysokości 150 złotych, czyli wartości 1 rozmowy w największym pakiecie.

Kiedy dokonać płatności?

Płatności należy dokonać przed pierwszym spotkaniem. Kolejne wpłaty, w przypadku wyboru płatności ratalnej, należy wpłacać po wykorzystaniu opłaconych spotkań.

Na jaki nr konta mogę dokonać przelewu?

Katarzyna Figuła
YOUR perfect PT
Pcim 171
32-432 Pcim
Alior bank  49 2490 0005 0000 4530 5326 3840

lub

Idea Bank 16 1950 0001 2006 0033 4085 0001

Jak zarezerwować termin spotkania?

Terminy rezerwuje się poprzez aplikację Booksy, wybierając opcje “Prowadzenie trenerów personalnych”. Terminy można rezerwować na okres trzech miesięcy. Jeśli chcesz by godzina naszych spotkań była stała, w wiadomości przy pierwszej rezerwacji, napisz o tym proszę
w uwagach.

Zarezerwuj teraz

Czy mogę nagrywać rozmowy?

Wszelkie informacje uzyskane przez Trenera w toku prowadzenia, w tym zwłaszcza przekazywana wiedza oraz materiały szkoleniowe, stanowią chronione prawem przedmioty własności intelektualnej oraz know-how i mogą być wykorzystane wyłącznie:

 • osobiście przez trenera
 • dla osobistych potrzeb podopiecznego w zakresie rozwoju wykonywania przez niego zawodu trenera personalnego (fitness).

Trener absolutnie, nie może nagrywać rozmów, publikować, przekazywać, udostępniać, ani udzielać osobom trzecim żadnych informacji lub materiałów szkoleniowych, które uzyskał od Prowadzącej w ramach odbywanych konsultacji.

Czy dostanę jakieś materiały dodatkowe?

Przy płatności z góry za całe prowadzenie otrzymujesz:

 • zestaw dokumentów do profesjonalnej pracy trenera personalnego o wartości 250 zł
 • prezentację dotyczącą pozyskiwania klientów
 • listę lektur polecanych w samokształceniu

Przy płatności ratalnej:

 • wgląd do dokumentów konsultacyjnych
 • prezentację dotyczącą pozyskiwania klientów
 • listę lektur polecanych w samokształceniu

Czy otrzymam certyfikat uczestnictwa?

Po całym prowadzeniu i przy pozytywnym wyniku egzaminu otrzymasz certyfikat uczestnictwa i możliwość promocji na mojej stronie internetowej.

Czy jest możliwość płatności w ratach?

Istnieje taka możliwość po wcześniejszej rozmowie z Prowadzącą. Wyślij zapytanie

Czy jest możliwość otrzymania faktury VAT?

Oczywiście. Jeśli zdecydujesz się na współpracę i potrzebujesz FV, napisz mi o tym przy rejestracji podając od razu dane potrzebne do jej wystawienia.

Czy prowadzenie indywidualne jest dla mnie?

Tak – jeśli czujesz, że nie możesz odnaleźć się na rynku.
Tak – jeśli utknąłeś w martwym punkcie i chcesz pójść dalej.
Tak – jeśli chcesz więcej zarabiać, pracując mniej.
Tak – jeśli chcesz się uniezależnić od klubu.
Tak – jeśli chcesz się wyróżniać na tle konkurencji.
Tak – jeśli chcesz poznać moje know-how, które doprowadziło mnie do pobicia rekordu sprzedaży w sieci Jatomi.

Ty podajesz mi swój cel – ja daje Ci narzędzia, byś go osiągnął.

Czy istnieje możliwość podjęcia współpracy w dwie osoby?

Takie przypadki rozpatrywane są indywidualnie. Koszt takiego prowadzenia zwiększa się o 50%. Napisz do mnie, a ja rozpatrzę Twoją prośbę – wyślij zapytanie

ZAKUP KWESTIONARIUSZY DO PROWADZENIA KONSULTACJI

Czy kwestionariusze są edytowalne?

Tak, możesz tam wstawić swoje logo oraz możesz dodać dodatkowe pytania.

Czy mogę je zakupić do użytkowania w moim klubie?

Jeden pakiet kwestionariuszy przysługuje jednej osobie. Jeśli chcesz zakupić je do klubu lub do sieci klubów, to w przypadku, kiedy chcesz je udostępnić więcej 5 trenerom, ponosisz koszt 500 złotych (bez limitu kopii). Przy mniejszej ilości trenerów cena wynosi: Ilość trenerów x 100 zł.

Czy wystawiasz fakturę VAT?

Oczywiście. Jeśli zdecydujesz się na zakup kwestionariuszy i potrzebujesz FV, napisz mi o tym wysyłając formularz kontaktowy, podając od razu dane potrzebne do jej wystawienia.

Czym się różni wersja podstawowa od wersji premium?

Wersja podstawowa daje Ci możliwość przeprowadzenia konsultacji na wysokim poziomie. Wersja Premium, jest przeznaczona tylko i wyłącznie dla Trenerów, którzy odbyli u mnie program całościowego prowadzenia. W wersji rozszerzonej są zawarte pytania, które aby były skuteczne muszą by odpowiednio zinterpretowane, kwestionariusze te posiadają również dodatkowe miejsce na notatki z narzędzi zaawansowanych, które poznaje trener podczas prowadzenia.

SZKOLENIA GRUPOWE

Kiedy będą organizowane szkolenia otwarte?

Na ten moment nie mam tego w planie. Jedyne szkolenia grupowe, są szkoleniami zamkniętymi dla konkretnej grupy Trenerów z klubów, które wyraziły chęć współpracy.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Napisz do nas.

Czy jesteś trenerem personalnym?
TAKNIE

Najnowsze wpisy

Newsletter