Pojedyncza sesja indywidualna

Pojedyncza sesja indywidualna

O KURSIE

Rozmowa nastawiona w 100% na rozwiązanie Twoich problemów. Wskazanie drogi, oraz wszystkich „za i przeciw” Twoich działań. To maksymalnie wykorzystane 55 minut, które dadzą Ci plan  i napędzą do działania. Przed rozmową możesz wysłać mi zestaw pytań tak, abym mogła się lepiej się do niej przygotować.  Co zrobić, by lepiej planować swoją pracę? Co zrobić, by więcej zarabiać jako trener lub jako właściciel studia treningowego? Co zrobić, by wyróżnić się na tle innych trenerów? Co zrobić, by być najlepszym na rynku? To tyle niektóre pytania, z którymi spotykam się na co dzień. Czekam na Twoje…

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST PROGRAM?

  • Trenerów z wieloletnim doświadczeniem, którzy na chwilę zatrzymali się przy ścianie, i nie wiedzą jak pokierować dalej swoją karierą.
  • Właścicieli studiów treningowych, którzy nie wiedzą jaki obrać dalej plan działania.
  • Trenerów, którzy chcą się uniezależnić od Pracodawców.
  • Trenerów, którzy dopiero ukończyli kurs na Trenera Personalnego, i nie wiedzą jak zacząć pracę,
    oraz przebić się na rynku.

CZEGO SIĘ DOWIESZ?

  • Tak naprawdę wszystkiego, o co tylko zapytasz. A jeśli nie będę znała odpowiedzi, dam Ci namiar na osoby, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

WSPÓŁPRACA OBEJMUJE:

Cotygodniowe rozmowy, dostępne w następujących pakietach:

  • Maksymalnie 55 minutową rozmowę online.

*UWAGA

Termin pierwszej rozmowy, możliwy jest po dostarczeniu potwierdzenia przelewu. Terminy możesz zarezerwować w zakładce „rezerwuj termin” wybierając „prowadzenie indywidualne trenerów”.

Masz pytania?